MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 13978241
nr 1397 8241
Byrå
sengustaviansk stil, med stenskiva. Bredd: 85 cm. Djup: 41 cm. Höjd: 85 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 17 maj 2021
kl 19:37:31
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)